/head>
Мото UAnbc

Європейські продажі компактних кросоверів до кінця десятиліття зростуть на 70%

На думку аналітиків, сегмент компактних кросоверів на протязі наступних 5 років чекає зростання на 70%. Безумовним лідером даного сегменту є Renault Captur. Друге місце за Opel Mokka, третє у Peugeot 3008.

Невеликі міські SUV’и стають все більш популярними у автомобілістів. Виробники негайно реагують на попит, і пропозиція таких автомобілів поступово розширюється. На думку аналітичної компанії IHS Automotive, інтерес європейських покупців до такого класу автомобілів збережеться протягом найближчих кількох років.
Тільки для вас, корпоративні тренінги з продажу, зі знижкою 30%, та тренінг управління відділом продажів, нові тенденції.
За даними JATO Dynamics, минулого року в Європі було продано 761 087 компактних кросоверів. Аналітики з IHS Automotive вважають, що до 2020 року ця цифра досягне 1,3 млн. Авто, що відповідно на 70% більше торішнього результату. Тільки за минулий рік в Європі було продано на 54% більше таких автомобілів, ніж роком раніше. У 2014 році кожен п’ятий проданий європейський автомобіль був кросовером або позашляховиком. Велику динаміку зростання на Старому Континенті показали тільки електромобілі.

Основна частка попиту на такий тип авто формується в найбільших автомобільних ринках Європи: у Франції, Італії, Німеччини, Іспанії та Великобританії. Саме в цих країнах, за прогнозами IHS Automotive, до 2018 року буде щорічно продаватися 931000 SUV’ов.