/head>
Мото UAnbc

Як відкрити власне СТО

Що потрібно, аби відкрити СТО, скільки грошей, що можна купити, а що орендувати і яких працівників наймати? Три роки тому Євген разом із товаришем створили власний інтернет-магазин, через який продавали автомобільну гуму. Згодом товариші натрапили на повідомлення про оренду СТО. – Нам трапилася нагода взяти в оренду СТО з усім необхідним обладнанням: це підйомники, невеликий список інструментів і хлопці, які працювали до цього на цьому СТО, ми з ними домовилися і взяли до себе на роботу,

- розповідає Євген Анісімов, співвласник СТО. Зі слів Євгена, в столиці багато таких станцій, які здають в оренду. Та для того, аби відкрити власне СТО, потрібно оформити документи для підприємницької діяльності. Після підготовки документів і пошуку відповідного приміщення треба придбати мінімальний набір інструментів – це найбільша частина витрат. Какая есть разработка регламента документооборота предприятия. Системы управления материальными запасами.  Узнайте про эффективность логистической системы на предприятии.

 

- Обладнання в основному імпортне, інструмент теж весь імпортний і, на жаль, досить важко купити навіть той же новий підйомник, і новий дорогий інструмент. Тому намагаємося заробляти і одразу ж вкладати зароблені гроші в інструмент,

- говорить Євген. Окрім спеціальних інструментів, потрібно як мінімум два підйомники.

 

Що б у разі якоїсь складної поломки автомобіля, робота не зупинилася. Аби задовольнити потреби клієнтів, домовилися із постачальниками запчастин, тож тепер автовласникам не потрібно їх шукати в магазинах чи на автобазарах. Щомісяця таке СТО з трьома підйомниками обслуговує до 400 машин. Аби фіксувати прибуток і витрати взяли на роботу бухгалтера. Також на роботу взяли переселенців зі сходу України. Євген каже, працюють вони якісніше і наполегливіше. На зміні – по два автомеханіки і один автоелектрик. І взимку роботи набагато більше.

 

- Від 3 до 5-6 машин в день, дивлячись з якими проблемами приїжджають. Зараз зима – не заводяться, у когось проблеми з електрикою, ходова, двигуни виходять з ладу вже від пробігу, – говорить автомеханік Олексій Соболєв.

 

Отже, для відкриття СТО потрібно:

1. Зареєструватися у Державній фіскальній службі і відкрити товариство з обмеженою відповідальністю – це коштує близько 10 тисяч гривень.

2. Знайти відповідне приміщення – в середньому оренда коштує від 15 тисяч гривень за місяць.

3. Придбати мінімальний набір інструментів – це ще 60 тисяч гривень.

4. Оренда двох автопідйомників – 5 тисяч гривень за одиницю.

5. Знайти чотирьох майстів – зарплатня від 6 тисяч гривень. 6. Бухгалтер – 1500 гривень.

 

Отже, для відкриття СТО потрібно мінімум 120 тисяч гривень.