/head>
Мото UAnbc

США будуть ввозити седан Cadillac CT6 Plug-In Hybrid з Китаю

Дебют CT6 на публіці відбувся у квітні 2015 року. Поки американці лише збирають замовлення, а самі седани потраплять до клієнтів навесні. Гібридна версія добереться до дилерських автосалонів ще пізніше, але теж в 2016-му.

До компания Cadillac прийняла рішення про збірку заряжаемого від мережі гібрида CT6 Plug-In Hybrid виключно в Китаї, в той час як звичайні версії CT6 будуть проводитися і в Піднебесній, і в США. Така стратегія обумовлена ​​прогнозом, згідно з яким більшу частину гібридів будуть купувати саме китайці. А для американських клієнтів цю модифікацію будуть вести через океан, заявив директор з маркетингу Уве Еллінгхауз.

Гібридна система седана CT6 комбінує тягу двох 101-сильних електродвигунів системи EVT (electric variable transmission) і дволітровою «турбочетвёркі», а потім переправляє її на задню вісь. Наша компания, проводит курсы по логистике. Есть тренинг производственная логистика, семинар логистика запасов в Киеве.
Пікова сумарна віддача – 340 к.с. і 586 Н • м. На одній електротязі седан може проїхати 48 км і розвинути швидкість до 120 км / ч. При підключенні ДВС максималка складає 241 км / год, а розгін до 60 миль / год – 5,3 с. Літієво-іонна батарея ємністю 18,4 кВт • год заряджається від розетки на 240 В близько п’яти годин. Водій може вибирати з трьох режимів руху: Normal (баланс комфорту, продуктивності і економічності), Sport (максимальне застосування всіх можливостей гібридної установки, загострена реакція на натиснення педалі газу) і Hold (використання тільки ДВС для збереження енергії в батареї на більш пізній термін) .

У грудневому номері журнал Popular Science зарахував цифрове салонне дзеркало CT6 до ста видатним інновацій року. Дисплей дозволом 1280 на 240 точок забезпечує вчетверо більше поле зору, ніж звичайне дзеркало. Картинку на нього посилає камера з водовідштовхувальним покриттям. Кросовер XT5 отримав таку ж систему.

Про ціни на новий підключається гібрид говорити рано. Сподіваємося, компанія не скоїть ту ж помилку, що з гібридним купе Cadillac ELR. Його технічні характеристики були непогані, але прайс-лист спантеличив навіть вірних шанувальників бренду. Додамо, що першим автомобілем GM, який концерн вирішив імпортувати з Китаю в США, став паркетник Buick Envision. Крім іншого, з’явилася нова інформація про заднеприводном седані С-класу. Головний інженер Кадилака Дейв Леоне в інтерв’ю виданню Road & Track підтвердив, що робота над такою моделлю дійсно йде. cadillac ct6 cadillac гібрид