/head>
Мото UAnbc

Що показав ринок б / у автомобілів

Результати травня на автомобільному ринку України дуже схожі з результатами квітня. За даними асоціації «Укравтопром», в травні було здійснено 5 тис. 574 первинних реєстрацій автотранспортних засобів, з яких 2 151 (39%) – були у використанні.

У порівнянні з квітнем загальний результат менше на 0,3%, б / у автотранспорту – мінус 0,6%.

Порівнюючи загальний обсяг первинного автомобільного ринку з травневим (найбільш «провальним») результатом минулого року, в травні поточного року зафіксовано падіння на 38%. Первинний ринок б / у автотехніки скоротився на 22 відсотки.

За типами автотранспортних засобів в сегменті б / у ситуація виглядає по-різному.
Цікаво, тренінги по бюджетуванню, та тренінги з продажу по телефону в компанії.
Зростання продажів легкових автомобілів в травні був найбільш стрімким – відносно травня минулого року в 6,3 рази, а в порівнянні з квітнем ц.р. – На 4%. З результатом 1 188 автомобілів легкові автомобілі перевищили продажі інших типів АТС.

Комерційних автомобілів у травні було зареєстровано 910 од., Що на 64% менше, ніж у травні минулого року і на 6% менше, ніж у квітні п.р.

Первинний ринок автобусів в травні склав 53 одиниці. Це на 83% більше, ніж рік тому, але на 2% менше результату минулого місяця.

За марками – ситуація традиційна: серед легкових і комерційних автомобілів лідирує Renault (349 і 213 шт. Відповідно), серед автобусів – Mercedes-Benz (32 шт.).