/head>
Мото UAnbc

Майбутнє автомобілів Saab: відразу чотири нові моделі

Вже найближчим часом власник Saab може вивести на ринок ряд новинок. Проте використання оригінальної назви досі під питанням

Шведська компанія National Electric Vehicle Sweden AB (NEVS), що володіє компанією Saab, розповіла про плани розвитку. Як пояснив президент NEVS Маттіас Бергман, у найближчі кілька років компанія випустив чотири нові моделі, три з яких будуть кросоверами.

Як випливає з виступу Бергмана на автомобільній конференції Stora Bildagen, в розвиток «Сааба» планується вкласти суму, «що обчислюється мільярдами крон». Першою «ластівкою» стане випуск електричного Saab 9-3, запланованого на 2017 рік. Сам Бергман описує майбутній автомобіль як «новий і покращений», незважаючи на те, що в основі лежатиме стара платформа.

 

Надалі Saab займеться випуском моделей, побудованих на новій платформі з урахуванням напрацювань, отриманих в ході проекту Phoenix. Йдеться про чотири абсолютно нових моделях – «середньорозмірний фестбеке» і трьох кроссоверах – компактному, середньорозмірний та сімейному. Всі чотири моделі отримають електричну силову установку і будуть вироблятися як в шведському Тролльхеттане, так і в китайському Тяньцзіні. Это нужно помнить – разрешительная процедура в строительстве. Механизм определения стоимости строительства.
Правда, під яким ім’ям будуть випускатися нові моделі автомобілів, поки невідомо. Справа в тому, що NEVS не має прав на використання марки Saab. Компанія веде переговори з Saab AB, що володіє правами на даний бренд, які досі не завершилися успіхом.