/head>
Мото UAnbc

Електронні табло з’являться на всіх зупинках громадського транспорту столиці

Всі зупинки громадського транспорту в Києві найближчим часом будуть обладнані електронними табло, на яких буде відображена інформація про графік руху рухомого складу.

У загальній складності встановлять 56 таких інформаційних щитів. Дана ініціатива місцевої влади покликана поліпшити транспортну інфраструктуру в столиці. Про це заявив мер міста Віталій Кличко, представляючи результати роботи своєї команди за рік перебування при владі.
Безкоштовно тренінги для керівників, та дізнайтесь про тренінг тайм менеджмент в продажах.
Він підкреслив, що на сьогоднішній день, столичні чиновники за активної співпраці з фахівцями Світового банку розробили нову транспортну систему столиці з метою поліпшення ситуації з рухом наземного транспорту. Крім того, в рамках прийнятої програми до кінця року очікується запуск автоматизованої системи, яка передбачає підрахунок пасажиропотоку. Ще одним нововведенням у сфері транспортної інфраструктури стане виведення на лінію 8 нових тролейбусних маршрутів.

Столичний голова зазначив, що з початку року вже відремонтовано понад 100 одиниць транспортних засобів. Ще 70 нових машин міські чиновники обіцяють закупити до кінця поточного року.

Що стосується підземки, то Віталій Кличко додав, що 5 центральних станцій метрополітену потрапили під реалізацію проекту безкоштовний Wi-Fi. Він підкреслив, що робота в цьому напрямку буде продовжена і вже в 2016 році всі станції столичного метро будуть підключені до Інтернету, а пасажири зможуть користуватися послугою безкоштовно. Крім того, як раніше вже повідомлялося, на двох станціях метро були встановлені 10 автоматів, які видають здачу при покупці жетонів. Як і у випадку з Wi-Fi, такими апаратами незабаром будуть обладнані всі станції метро у Києві.