/head>
Мото UAnbc

BMW Motorrad випустив унікальний мотоцикл BMW R 5 Hommage

створенні BMW R 5 конструктори німецького концерну черпали натхнення в гоночної моделі Увібравши в себе елементи класичного дизайну і модні віяння зі світу кастомайзинга, BMW R 5 Hommage втілює все якості справжнього мотоцикла в сучасному вигляді.

 

Вісімдесят років тому компанія BMW представила світовій публіці свою легендарну модель BMW R 5, що зробила стрибок технологічного розвитку і зробила істотний вплив на мотоциклетний індустрію тих років. При 1935 з двигуном об’ємом 500 куб. см. Завдяки застосуванню нової полегшеної рами вона була справжнім проривом для тих років. У 2016 році легендарний BMW R 5 відзначає свій 80-й ювілей. Бренд BMW Motorrad вирішив відсвяткувати цю знаменну дату випуском унікального мотоцикла BMW R 5 Hommage, який був представлений на фестивалі Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2016. Рекомендуем - mini МВА Киев, новая программа
«У момент свого дебюту R 5 був не тільки справжнім витвором інженерного мистецтва, чистота ліній і витонченість пропорцій яскраво виділяли його із загальної маси мотоциклів тих років. Я вважаю, що R 5 до сих пір залишається одним з найкрасивіших мотоциклів BMW за всю історію марки », – підкреслює Едгар Генріх, глава дизайнерського відділу BMW Motorrad.

«На мою думку, його захоплююча і унікальна краса полягає в простоті, – додає глава відділу дизайну транспортних засобів і креативний директор підрозділу Heritage BMW Motorrad Ола Стенегард. – Сьогодні дуже легко залишатися складним, але важко бути простим і лаконічним. І BMW R 5 втілює справжній образ першокласного мотоцикла. При створенні моделі-триб’юту ми хотіли в сучасній манері передати притаманну оригіналу простоту і привабливість, комбінуючи елементи старої школи з високотехнологічними розробками останніх років ».

Коли вантажу з’єднується з кастомайзингу.
BMW R 5 Hommage є прекрасним прикладом того, як класичний мотоцикл може гармонійно поєднуватися з концепціями зі світу кастомайзинга. В основі унікальної моделі лежить оригінальний двоциліндровий двигун об’ємом 500 куб. см, наданий справжнім фанатом мотоциклів Себастьяном Гучем. Цей мотор, пошкоджений під час гонки, став відправною точкою для створення BMW R 5 Hommage.

Як і годиться касти, BMW R5 Hommage побудований вручну з чистого аркуша. Для відтворення відсутніх деталей двигуна і коробки передач залучили визнаних майстрів Ронні і Бенні Норен, які займаються будівництвом індивідуальних кастомов вже більше 30 років. Всі деталі, включаючи раму, бензобак, маточини, підвіску заднього колеса і заднє крило, є майстерно виконаною ручною роботою. Але що найважливіше, нові деталі повністю передають оригінальний пурістскій дух R 5.

Історичне ядро.
Двоциліндровий чотиритактний опозитний двигун R 5 був розроблений з нуля і до моменту виходу моделі міг видавати 24 к.с. / 5500 об / хв. Газорозподіл здійснювалося за допомогою двох розподілвалів, що оберталися від колінчастого вала ланцюгом. Завдяки новій рамі, звареної з труб овального перетину, оригінальний R 5 вийшов дуже легким і міг розігнатися до 135 км / год. Тобто він був практично таким же швидким, як і R 17 з 750-кубовим мотором потужністю 33 к.с., і тому так часто використовувався для гонок.

Ряд компонентів триб’ют-мотоцикла, таких як клапанні кришки і передня кришка двигуна, виточені за кресленнями з цілісних алюмінієвих заготовок і роблять його вигляд більш сучасним. Одним з найяскравіших елементів двигуна є створений спеціально для нього приводний нагнітач, який суттєво підвищив потужність оригінальної силової установки BMW R 5 Hommage. Виготовлена ​​з нержавіючої сталі вихлопна система наділяє унікальний двигун відповідним саундтреком. Есть, в Киеве Mini MBA программы для руководителей, HR, для руководителей подразделений.
Непідвладна часу елегантність.
Виконана робота вражає: навіть на відстані пропорції мотоцикла передають непідвладну часу красу простих форм, що повністю відповідає духу R 5. Рама і бензобак відображають елегантну каплевидную форму оригіналу в більш сучасною і обтічної інтерпретації. Наприклад, кут нахилу рульової колонки трохи збільшений, що додає зовнішності R 5 Hommage ще більше харизми і впевненості, а також підкреслює приналежність мотоцикла до самобутнього світу кастомайзинга.

Однією з яскравих рис оригінального R 5 є передня телескопічна вилка, колишня на той час нововведенням, з кожухом характерною аеродинамічної форми. BMW R 5 Hommage також цитує цей елемент, але в більш сучасному стилі. Всі разом деталі мотоцикла утворюють елегантний силует з верхньою лінією, гармонійно перетікає від рульової колонки до осі заднього колеса. А унікальне сталеве заднє крило завершує мінімалістичний образ.