Мото UAnbc

УкрАВТО закриває свої філії через нерентабельність

Глибока криза українського автопрому змушує великих гравців ринку закривати свої структурні підрозділи.

Гігант українського автомобільного ринку, корпорація УкрАВТО вже повідомила про ліквідацію чотирьох великих філій, рішення щодо яких було прийнято членами правління компанії.

Основною причиною закриття підрозділів стали низькі обсяги продажів нових автомобілів, стверджують у корпорації. У керівництва не залишилося іншого виходу, як зробити спроби адаптувати компанію до нових умов на ринку для того, щоб скоротити операційні витрати. Крім того, філії, які планується скоротити, простоюють протягом тривалого періоду часу, підкреслили в УкрАВТО.
Є, корпоративні тренінги для компаній, та партизанський маркетинг, нові вимоги.
За словами прес-служби корпорації з посиланням на керівництво, ліквідації підлягають такі структурні підрозділи, як: мережа автозаправних станцій, оператором яких є філія «УАК-1»; підприємство «Universal Motors Group»; логістичний центр у м Іллічівськ, а також столичний митно-ліцензійний склад «Київський головний центр« УкрАВТО »Варто додати, що« Universal Motors Group »є офіційним дистриб’ютором автобусів I-VAN і ЗАЗ, а також вантажівок.

Керівництво компанії в особі мажоритарного власника акцій Таріела Васадзе відзначає, що чистий збиток підприємства за підсумками 2014 склав понад 1 мільярд гривень, тому закриття кількох філій стало вимушеним заходом. Слід зазначити, що продажі нових транспортних засобів на автомобільному ринку України впали в 80 разів, що свідчить про величезний кризі галузі. Представники Укравтопрому вже неодноразово піднімали питання про відсутність підтримки даного сектора економіки з боку держави.