Мото UAnbc

Рейтинг самих непотрібних автоаксесуарів

Сучасний автомобіль складно уявити собі без новомодних технологічних новинок і безліч автоаксесуарів, покликаних полегшити життя автовласника.
Правда, на практиці не завжди оплачені водієм ноу-хау приносять користь. Давайте спробуємо позначити п’ять найбільш непотрібних автоаксесуарів, які нашими водіями практично не використовуються.

Попільничка є в кожному автомобілі, і, здавалося б, дуже потрібна водієві. На практиці некурящим водіям, ясна річ, таке «корисне» додатку ні до чого. Та й курці, або взагалі не курять в машині, або збивають попіл прямо у вікно автомобіля.
Електрорегулювання водійського сидіння. Найчастіше положення сидіння водій встановлює лише один раз – при купівлі автомобіля. Тому корисність даного пристрою викликає великі сумніви. Узнайте как провести автомобильный ломбард правильно? А также, как выбрать квадроцикл правильно?

Третє місце в рейтингу не надто корисних автоаксесуарів дісталося протитуманним фарам. Звичайно, в туман корисність таких фар ні в кого не викликає сумнівів. Однак, якщо чесно признатися, рідко хто з водіїв потрапляє в умови, що роблять «противотуманки» незамінними. Особливо в умовах пересування по місту. Разом з тим, установка такого незамінного, за запевненнями дилерів, аксесуара, коштує чималих грошей.
На другому місці нашого рейтингу опинилося голосове керування мобільним телефоном через Bluetooth. Пояснюється це тим, що автомобіль, здатний розпізнавати назви контактів російською мовою знайти дуже складно. Тому шанси, що ваша машина зможе набрати необхідний номер через голосові мітки на кирилиці зведені практично до нуля.

І нарешті на першому місці рейтингу непотрібних автоаксесуарів, сплачених автовласниками, виявилася рідко зустрічається у нас система розпізнавання дорожньої розмітки. Чому дана система виявилася марною і абсолютно не потрібної? Все дуже просто – насамперед, саму дорожню розмітку не скрізь можна зустріти, а вже розпізнати її за допомогою електроніки іноді просто неможливо.