Мото UAnbc

Контрасти кризи в Росії: Rolls-Royce ставить рекорди продажів

Британська марка оголосила про рекордні результати продажів в Росії другий рік поспіль

Незважаючи на кризу в економіці, компанія Rolls-Royce закінчила 2015 рік з рекордними результатами продажів в Росії. Всього за минулий рік в нашу країну було поставлено на 5% більше автомобілів Rolls-Royce, ніж роком раніше.

Всього за 2015 у світі було продано 3785 автомобілів Rolls-Royce. Скільки саме з них припало на Росію в російському представництві Rolls-Royce не розкривають. Однак відомо, що британська марка показує рекордний рівень продажів в Росії другий рік поспіль. За підсумками року, Росія знову стала найсильнішим гравцем для Rolls-Royce Motor Cars в континентальній Європі. Як наголошується в офіційному повідомленні виробника, ключовим фактором успіху стали нові моделі Rolls-Royce Ghost Series II і Wraith, а також програма Bespoke. У свою чергу продажу флагманського Rolls-Royce Phantom тримаються на стабільному рівні – Що таке земельні ресурси. Оформление земельного пая тарифа. Изменения в процедуре ввода в эксплуатацию объектов,

А ось про продажі автомобілів інших марок такого, на жаль, не скажеш, за дуже рідкісним винятком. За даними Асоціації європейського бізнесу, в 2015 році в Росії було продано трохи більше 1600000 нових автомобілів. Минулий рік став одним з найгірших для російського авторинку, про що можна дізнатися з матеріалу «Це був страшний рік».